top of page

Burada okuyacağınız alıntıların hepsi öğrencilerim tarafından yazılmıştır. Eğitim hayatım boyunca benim ve eğitmen tarafımın en yakın şahitleri onlar. Bu nedenle en iyi referansı onlardan başkasının verebileceğini düşünmüyorum. Her birini yüreklerinden dökülen bu kelimeler için sonsuz teşekkürler. Her birinizle gurur duyuyorum!

"Chacha Teacher, çok tatlı, çok neşeli,  çok sempatiktir, çocuk dilinden anlar, sıkıcı dersleri eğlenceli yapabilir."

Çiçek Özsoy,
Yaş 10

"Chacha'yı seviyorum çünkü sıcakkanlı ve sevecendir. Öğrencilerine saygı duyar ama kendisine de saygı gösterilsin ister. Eğlenceli aktivitelerle ve oyunlarla öğretmeye çalışır."

Aylin Sütçüoğlu,
Yaş 8

"Çağıl öğretmen, iyi bir öğretmendir. Sabırlı biridir. Enerjik biridir, dersleri güzeldir. Derslerde çok eğlenceli şeyler yapar. Dersleri oyunla anlatır. Kendisini çok seviyorum."

Pera Biçici,
Yaş 10

"Chacha Teacher, hep çok güçlü bir öğretmen olmuştur. Fiziksel olarak güçlü mü bilmem ama zihinsel olarak çok güçlüdür. Mesela o kadar kişiye çok rahatlıkla öğretmenlik yapabiliyor. Hiç kızmadan, sevecenlikle hepimizi yönetebilen bir öğretmen. Çaça Teacher, bana hep değer veren bir teacher olmuştur. O kadar kişinin arasında hepimize değer verebiliyor. Birini böyle geçiştirmek yerine, onu mutlaka dinler. Kendisine yapabileceğim bir eleştirim yok. Özellikle Çaça Teacher'ın dersleri çok eğlenceli oluyor."

Kurt Deniz Baybora, Yaş 7

"Çağıl Öğretmen, çok sıcak ve samimidir. Öğrettiklerini öğrenmekte zorluk yaşamazsınız. Kolay bir anlatımı vardır."

Biray Pınar, Yaş  20, Swansea University, Zoology

"Çağıl Öğretmen, çok iyi bir öğretmendir. Kendisiyle işlediğimiz dersler hep eğlenceli geçerdi, keyifli etkinlikler yaptırırdı. Onu tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum."

Mina Bozkurt,
Yaş 12

"Sevgili Çağıl öğretmenim, çok kibar ve güler yüzlü bir öğretmendir. Anlatımı o kadar eğlenceli ve keyiflidir ki bana İngilizceyi sevdirdi. Her hafta ders saatimin gelmesini iple çekiyordum😊. Benimle İngilizceyi sevmem için kullandığı çalışma metodu, yaklaşımı çok özenli ve etkileyicidi. İyi ki sizi tanımışım ve hayatıma dokunmuşsunuz öğretmenim…"

Eliz Tabur,
Yaş 13,
Pierre Loti Lisesi

"Çağıl Ablam/Öğretmenim sayesinde İngilizcem çok gelişti. Onunla ders yaptığımda hem okuldaki İngilizce derslerinde hem de Cambridge sınavlarında başarı elde ettim. Kendisinin öğretme stili ve öğrenciye yaklaşımı diğer öğretmenlerden çok farklı, derslerinde öğrendiğim kelimeler de gramer de bu sayede hala aklımda. Şimdiki İngilizce seviyemi ona borçluyum."

Lara  Camgözoğlu,
Yaş 18,
Saint Joseph

İlkokul/ortaokul eğitim serüvenimde hep özel dersi tercih ettim ve çağıl abla/hocayla da uzun süreli bir özel ders serüvenim oldu.Kendisinden öncesinde de başka hocalarla özel ders alma imkanım olmuştu ve bu sayede de karşılaştırma fırsatım oldu. Özellikle o yaşlarımda bana ders vermek, nasıl çalışmam soru çözmem gerektiğini öğretmenin dışında kendi çalışma stili,program yapma planlama özellikleriyle bana daha fazla şey kattı. Onun çalışma şeklinde ki düzeni görmek, hedeflerine doğru ilerlemesini izlemek bana hayatım boyunca hala daha devam etmekte olan bir rol modellik yapmış oldu. Haftalık derslerde hep ne konu işleyeceğimizi, bana ne ödev vereceğini vs gibi konularda hep planlıydı ve ona göre de ilerledi. Birlikte çalışmadığımız derslerime bile değer verdi ve ilgi göstermeye çalıştı.aldığım diğer özel dersler ve hocalara kıyasla bana ders çalışma ve kendi çalışma yöntemimi bulmamda yardımcı oldu.Samimi ve sempatik yaklaşımı sayesinde de anlamadığım konılarda soru sormaktan çekinmememi sağladı.Biliyoruz ki anlamadığımız şeyleri özellikle çocukken bizden büyüklere özellikle öğretmenlere sormakta fazlasıyla çekiniriz. Çağıl abla/hocayla bu söz konusu bile değildi. Her zamam güvenilir,saygılı ve içten bir alan yaratmaya özen gösterdi.

Irmak Eyilik,
Yaş 20,
Özyeğin Üniversitesi, Endüstriyel Tasarım

"Çağıl öğretmenim, gerçekten bana çok iyi geldi umarım diğer arkadaşlarıma da iyi gelmiştir. Gerçekten onun öğretmenliğine hayranım. Çok iyi öğretiyor ve onunla çok iyi zamanlar geçiriyorsunuz. Onu çok seviyorum."

Doğasu Bingölö,
Yaş 10

"Çağıl teacher’ın derslerinde çok eğlendim. Çünkü o hem öğretiyor hem eğlendiriyor. Onun dersinde hiç sıkılmadım.Temel İngilizcemi ona borçluyum. Sizi çok seviyorum çaça."

Betül Memiş,
Yaş 10

bottom of page